Bülbül Restaurant Talep

BÜLBÜL RESTAURANT – 1985’ten beri
Ailesi ile birlikte Konya’nın Çumra ilçesinden gelip Kuşadası’na yerleşen Bekir Topçu tarafından Kuşadası’nın Aydın’a bağlantısı olan Çamlık Yolu üzerinde, ünlü Bülbül Hoca’ya ait Bülbül Otel’in altında 1985 yılında faaliyete geçen BÜLBÜL RESTAURANT, ismini de buradan almaktadır.

26 yıl önce başlayan bu macera, 1999 yılında Adalızade Kabristanı ve Aytemiz Petrol üçgeninde açılan ikinci büyük şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bekir Topçu ustanın tek başına başlattığı bu girişim, zamanla oğulları Memduh Topçu ve Ramazan Topçu’nun da katılımı ile aile şirketine dönüşmüştür. Ailecek işlerine gösterdikleri duyarlılık, önem ve özverili çalışmaları sayesinde BÜLBÜL RESTAURANT bugün marka haline gelmiştir.

Kalbe giden yol mideden geçer atasözünden yola çıkarak, yıllardır konuklarının kalbinde, gönlünde taht kuran bir ekip ile çalışan Bülbül Restaurant işletmecileri, güleryüzlü ve nitelikli elemanları, iyi hizmet kalitesi, hijyene ve temizliğe verdikleri önem ve kullandıkları ürünlerin kalitesi ile de her geçen gün müşteri potansiyelini artırmışlardır. Her kitleden konuklara hitap eden mekanımızda, herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup, çocuklu aileler için oyun parkı, yemek yerken rahat etmeleri için bebek sandalyesi, hatta bebeğin uyuyabileceği portatif bebek yatağı, konuklarımızın namaz kılabileceği mescid, engelli platformu, araçların rahatça ve güvenli park edebileceği otoparkımız vardır.

BÜLBÜL RESTAURANT’ın ünü Kuşadası dışına taşmıştır. Özellikle İzmir ve Aydın illeri ve çevredeki küçük ilçelerden gelen ziyaretçilerin bir çoğu burada yemek yemeden dönmezler. Kuşadası denildiğinde akla gelin ilk 10 işletmeden biridir.

Bu sektörde uzun yıllar hizmet vermenin sorumluluğu ve bilinci ile her geçen gün kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi artırarak bugünlere gelmemizde en büyük payı olan siz değerli konuklarımızın güvenine layık olmak için özenle çalışmayı sürdürmekteyiz.

  • Adres Alacamescit Mahallesi Aytemiz Petrol & Mezarlık Karşısı Kuşadası / Aydın / Türkiye

Bir yorum yaz