Ayvalık Balıkçısı Kuşadası Talep

Ayvalık Balıkçısı Kuşadası

Kuşadası yazın bir başka güzel. Denizi, plajları, eğlence hayatı… Kuşadası denince akla ilk gelenlerden bir tanesi de malumunuz Balık restaurantlar. Onlar arasında da konumu, servisi ve eşsiz lezzetleri ile Ayvalık balıkçısı Kuşadası’nın en keyifli mekanlarının başını çekiyor.

Suyun Öte Yakasından Gelen Lezzetler

İşletmeci tanıdık; Turizmin sevilen simalarından Kaan Yurdakan… Kendisi Ayvalıklı, Kuzey Ege’nin havasını solumuş, havasından suyuna tüm o doğal güzelliklerin içinde büyümüş “şanslı” bir Egeli… Kendisi şöyle anlatıyor; “Bir tarafta aşık olduğumuz şehir; Kuşadası. Diğer tarafta doğduğumuz, yoğrulduğumuz topraklar; Ayvalık… Ortak noktaları Ege; işte bizim hikayemiz de Ege’nin o keyfine doyumsuz lezzetleri!” Hayatı bu iki güzel Ege şehrinde kesişmiş olan Kaan Bey, herkesi de bu hikayeye ortak olmaya; bu çok özel lezzetleri tatmaya davet ediyor.
Şu Meşhur Ayvalık Konsepti

Nedir Bu Ayvalık Balıkçısı Konsepti… Diğer balık restaurantlarında farklı olarak daha çok mezeleri ile öne çıkan bir konsept. Günlük olarak hazırlanan, taptaze mezelerin arasında yok yok! Bilindik mezelerin dışında belki de daha önce hiç tatmadığınız Ege’ye has otlar, Kefalaki (özellikle tarçınlısı tavsiye edilir) ve yine daha önce deneyimlememiş olduğunuzu düşündüğümüz deniz mahsulü ara sıcakları. O devasa meze vitrinini gördüğünüzde akla gelen ilk cümle; Bir defa gelmek yetmez!

Peki Böyle bir atmosferde yenilmez mi, içilmez mi?

“İştah açan” konumu ile de Ayvalık Balıkçısı bizleri bir defa daha kendinden geçiriyor… Setur Marina içerisinde yer alan restaurant, kapısından içeriye girer girmez birden sizi bambaşka bir dünyanın içine alıveriyor. Şehrin tüm karmaşası ve gürültüsünden izole konumuyla gecesi de gündüzü de bir başka güzel olan Ayvalık Balıkçısı, ağaçların altında, denizin yanıbaşında, keyifli ve sakin tasarımıyla bizleri tadı unutulmaz deneyimlere çağırıyor. Bu huzur çalışanlara da yansımış olacak ki sundukları tatlar kadar ilgi alaka da Ayvalık Balıkçısı’nda mükemmel.. Kısacası her anı ile keyifli bir “balık-meze-muhabbet” bizleri bekliyor.

  • Adres SETUR MARİNA İÇERİSİ, NO:108 KUŞADASI/AYDIN

Bir yorum yaz