Sentido Flora Garden Ephesus Talep

Önce Misafir Memnuniyeti…

Flora Garden Hotels, doğaya ve çevreye saygıyı koruyarak yaratılmış çok özel bir dünyadır. Kalitede en yükseğe ulaşma ve fark yaratma hedefiyle yola çıkmış bir ekibe ve sunduğu seçeneklerle tatili büyüleyici bir deneyime dönüştürecek tüm olanaklara sahiptir. Flora Garden Hotels zincirinin tamamında aynı kalite standartında sunulan ,markalaşmış hizmetler yer almaktadır.

Ana hedefimiz ; misafirimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir. Toplam Kalite anlayışıyla hareket ederken, kalite yönetim sistemimizin dinamik yapısını korumak, geliştirmek ve etkinliğini sürekli kılmak öncelikli ve vazgeçilmez yönetim kuralımızdır. Bu ilkeler ışığında ulusal ve uluslar arası pazarda fark yaratarak rekabet eden otellerimiz her zaman lider olabilmek için gereken kararlılığı gösterecektir. 2009 yılında kapılarını ilk kez Flora Garden Beach Club ile açan Flora Garden Hotels ; 2016’da Flora Garden Ephesus da bünyesine katarak Nil-Belen İnş. Tur. Tem. Gıda Teks. Akaryakıt Otom. Tic . A.Ş kalite ve güvencesiyle turizm sektörünün öncü ve her zaman ilkelere imza atan önemli markalarından biri olmuştur.

Bugün Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden konuklarına sunduğu kapsamlı ve özenli hizmetlerle misafir memnuniyetini zirveye taşıyan Flora Garden Hotels, Türk misafirperverliğini ve inceliğini profesyonel boyuta taşıyarak konuklarına unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya devam etmektedir.

Özlenen, arzu edilen, hep hatırlanan ve tavsiye edilen bir marka olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Flora Garden Hotels ;farklı zevk ve beklentilere hitap eden zengin hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımlarla konuklarına kendilerini özel hissedecekleri bambaşka bir dünya sunmayı misyon edinmiştir. Sahip olduğumuz ve bizi biz yaptığına inandığımız değerlerimizdir.

SENTIDO Flora Garden 2010 yılı itibarı ile TUI Grubuna ait brand olan TUI Couples Consept ile hizmet veren bir dünya markası haline gelmiştir. 2010 ile 2015 yılları arası TUI Couples Consept standartı ile hizmet verirken dünyadaki 48 Otelden biri olmuştur. Aynı zamanda bu hizmet standardı ile birçok ödül kazanarak, vermiş olduğu hizmeti taçlandırmıştır. SENTIDO Flora Garden 2016 yılı itibaı ile Thomas Cook Group Plc Tur Operatörünün bir hizmet brandı olan SENTIDO Hotels & Resorts markasına katılarak bu uluslararası zincirinin bir parçası olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

SENTIDO Flora Garden, doğal güzelliklerle çevrili Kızılot bölgesinde, 83.000m2 alanda, eşsiz güzellikteki bitki örtüsü, Akdeniz’in pırıl pırıl sularıyla buluştuğu bir noktada konumlanmıştır. Mimari tasarımı, farklı beğenilere ve ihtiyaçlara sahip misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak çeşitliliğe sahiptir. Standart odaların yanı sıra, değişik özlliklerde süitler, özel havuzlu villası ile hizmet vermektedir. Otelimizde, bir ana restaurant, bir snack restaurant ve dünya mutfaklarından mükemmel örnekler veren dört farklı A la Carte Restaurant bulunmaktadır. Ayrıca, misafirlerimizin keyifli dakikalar geçirecekleri sekiz ayrı barda ‘mevsimine göre’ hizmet verilmektedir.

Spa & Wellnes hizmetine bambaşka bir yorum getiren, bedeninize olduğu kadar ruhunuza da hitap eden SENTIDO Flora Garden Spa için büyük bir alan ayrılmıştır. Misafirlerimize dünyanın en doğal, en başarılı uygulamalarının yapılacağı mükemmel bir ortam hazırlanmıştır. Ayrıca, iki adet havuz mevcuttur. Otelimizin özel havuz tasarımı, misafirlerimizin suyun büyüsü ile her an iç içe olmalarına olanak sağlanmaktadır. Ayrıca fitness center , alışveriş sokağı, kuaför, doktor , Otelin genelinde wireless internet imkanı bulunmaktadır. Özel plajımız da 850m uzunluğundadır.

  • Adres Adnan Kahveci Bulvarı No.:73 Davutlar / Kuşadası / Aydın

Bir yorum yaz