Güllü Konakları Talep

Şirince Köyünün eşsiz atmosferine uyanmak isteyeceğiniz en özel ve en güzel yer;

Güllü Konakları…

İlk sahibi, 1. Dünya Savaşı sonrasında, kendisine mübadelede hak olarak verilen evinin malzemeleri ile kapısından tavanına, pencerelerine kadar el işi göz nuru işleyerek yaptırdı burayı… Bahçesini ise, Şirince’ye layık olabilecek envai çeşit, mis kokulu gülle donattı ve konak, 2001 yılında koruma altına alındı.

100 yılı aşkın mazisini taşlarında barındıran bu konak, Şirince’nin tüm sükunetini, tadını ve zevkini yaşayabileceğiniz birbirinden zevkli ve konforlu 12 odası ile hizmet vermektedir.

Konağımız köyün merkezinde, aracınız ile kapımızın önüne kadar rahatlıkla gelebileceğiniz özel bir konumda yer almaktadır. Şirince’nin genel kotlu arazi yapısı otelimizde de kendini hissettirir, 3,5 dönümlük arazi içinde konuçlanmış iki binadan oluşan konaklama bölümleri ve otelimizin tam kalbinde yer alan A La Carte restoranımız ile en kalabalık günümüzde bile size kendinizi özel ve izole hissettirecek bir çok alan bulunmaktadır. Zeytin bahçesi, gül bahçesi, terasları ve balkonlu odaları ile Şirince’nin eşsiz manzarası farklı bir çok açıdan ayaklarınızın altına serilir.

Hizmet prensibimizi geleneksel Türk misafirperverliği ile doğallık, sadelik ve beraberinde estetik değerler oluşturur, sizleri her yıl ilkbaharda hazırladığımız mürver şurubumuz ile karşılarken, odalarınızda lavanta kokulu yatak çarşaflarımız, tüm yorgunluğunuzu unutturacak konforlu yataklarımız, zeytinyağın şifalı ellerine teslim olacağınız banyo malzemelerimiz, ve restoranımızda dumanı üzerinde taptaze yöre lezzetleri ile Şirince’nin en özel konaklama tecrübesi için misafir etmek isteriz.

Geceleri kubbesini milyonlarca yıldızın süslediği; gündüzleri ise, güneşin renklerini toprağa dantel gibi işlediği “Dağdaki Efes”i Güllü Konaklarda yaşayabilmeniz dileğiyle…

  • Adres Şirince Köyü No: 44 Selçuk - İzmir / Türkiye