25. Ulusal Farmakoloji Kongresi 4 Kasım 2019 Talep

Bilim Dünyasının değerli Bilim İnsanları ve Türk Farmakoloji Derneği’nin saygıdeğer Üyeleri,

50 yaşını aşmış bir bilim, uzmanlık derneği olan Türk Farmakoloji Derneği iki yılda bir düzenli olarak gerçekleştirdiği Ulusal Farmakoloji Kongrelerinin yirmibeşincisini bu yıl Kuşadası “Palm Wings Ephesus Hotel”de 04-07 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenleyecektir.
Yirmibeşinci Ulusal Farmakoloji Kongresi ile birlikte artık gelenekselleşen 9. Klinik Farmakoloji Sempozyumu ve 8. Klinik Toksikoloji Sempozyumu gerçekleştirilecektir.

Derneğimiz multidisiplinerliğin, bilimsel gelişmenin itici unsuru olarak üretilebilecek ortak aklın temel dinamiğini oluşturacağına inanmaktadır. Bu nedenle Kongremizde temel ve klinik farmakolojik sunumların yanı sıra diğer temel bilimlere, farklı klinik alanlara özgü sunum ve çalışmalara da yer verilecektir. Kongre süresince tartışılacak konu başlıklarını sitemizin içinde bulabilirsiniz.
Yalnızca bilimsel içeriğin yeterli olmadığının farkındayız. Birlikteliğimizi pekiştirecek, keyfimizi artıracak, kuşakları bir araya getirecek, hepimizi kaynaştıracak sosyal etkinliklerin de Kongre boyunca hep yer alacağını özellikle vurgulamak isterim.

Başarılı ve keyifli bir kongre dileklerimizle Kuşadası’nda görüşmek üzere diyoruz…

Bir yorum yaz